Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Золотоколодязької сільської ради

Добропільського району

«Про встановлення ставок земельного податку за земельні ділянки, розмір орендної плати за земельні ділянки в межах та за межами населених пунктів Золотоколодязької сільської   ради»

Розробник – Золотоколодязька сільська рада

 
-        Проект регуляторного акту передбачає встановлення ставок земельного податкуза земельні ділянки, розмір орендної плати за земельні ділянки в межах та за межами населених пунктів Золотоколодязької сільської ради Добропільського району.

-        Проект рішення сесії Золотоколодязької сільської ради Добропільського району «Про встановлення ставок земельного податку за земельні ділянки, розмір орендної плати за земельні ділянки в межах та за межами населених пунктів Золотоколодязької сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на інформаційному стенді сільської ради, та на офіційному сайті сільської ради».

-        Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
-        Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
  • поштою за адресою: с. Золотий Колодязь, вул. Миру,28а.
  • факсом (+38 06277) 97-2-16
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.