04.05.2018 року на базі Золотоколодязької сільської ради відбувся виїзний семінар жіночого і ветеранського активів району. Захід став своєрідним святкуванням 15-ої річниці Добропільської районної жіночої організації, яку очолює всі ці роки Наровілова Людмила Володимирівна.   

                Найстаріше село Золотий Колодязь зустрічало учасників семінару біля пам’ятника загиблим воїнам АТО на блокпосту, де відбулося покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців.

                Цікавим було відвідування арт-об’єкту «Живи в Україні», музею історії села Золотий Колодязь та етнографічного куточку та соляної кімнати Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ст. Особливо інформаційним виявилось ознайомлення з технологією видобування глини на родовищі ЗАТ «Глини Донбасу». Після екскурсії по території заповідної зони учні Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІст. привітали учасників семінару виступом агітбригади «Дивосвіт» на захист первоцвітів  та ознайомили з конкурсними роботами в різних номінаціях, які провела сільська рада в рамках конкурсу «Збережемо первоцвіти» під гаслом: «Дивосвіт природи друзі збережемо»

                Найщиріші слова подяки почула від присутніх голова районної жіночої організації Наровілова Людмила Володимирівна, яка вклала свій розум, свою душу, свої почуття задля плідної діяльності організації.

                15 років з любов’ю і добром у серці, тож бажаємо усім учасникам виїзного семінару щастя, здоров’я, радості багато, жити в мирі, любові та злагоді.

                Ми завжди раді бачити гостей на нашій Золотоколодязькій землі .

 

123456