08.05.2018 року Золотоколодязькою сільською радою був проведений захід «1-ша хвилина Миру» до Дня пам’яті та примирення..Починаючи із 2014 року українці в ці дні, аби вшанувати події Другої світової війни, носять на грудях червону квітку. Таким чином, ми долучились до світової традиції.. Саме червоними маківками в світі вшановують пам'ять загиблих воїнів.    Здавалося б, після стількох десятиліть, рани мали би загоїтися, але занадто високою була ціна перемоги в війні 1939-1945років. Присутні вшанували пам’ять своїх загиблих земляків запаленням лампадок пам’яті, покладанням квітів. Сільський голова Тетяна Борисівна Сидоренко у своїй промові відзначила  патріотизм, незламність, мужність воїнів які загинули.

         09.05.2018 року о 9.30год у визначному куточку села Золотий Колодязь відбувся урочистий мітинг до Дня Перемоги у Другій Світовій війні

         Більше 120 жителів сільської ради взяли участь в урочистому заході з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Така велика кількість присутніх говорить про те, що ми об’єдналися заради одного -пам’яті. «Адже той, хто  пам’ятає той  має майбутнє. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат. В наших серцях ніколи не згасне світла пам’ять про незабутніх героїв», - сказала сільський голова Тетяна Борисівна Сидоренко.

         На мітингу виступили присутні  начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату Добропільської райдержадміністрації Інна Іванівна Дьяк, голова організації ветеранів Добропільського району Лариса Іванівна Пакіна, голова ветеранської організації села Золотий Колодязь Василь Миколайович Сокол, депутат Золотоколодязької сільської ради Микола Миколайович Кулішов, представник Збройних Сил України.

          Збройні сили України пригощали польовою кашою усіх бажаючих. Лунали пісні воєнних років. Дует  сестер Наталі та Анастасії Кузнєцових виконали молитву за Україну.

         Після закінчення мітингу було організовано силами місцевих активістів велопробіг до села Веселе та Грузьке до місця поховання невідомих загиблих воїнів у Другій Світовій війні.

         Низький уклін тим, хто захищав, і тим, хто вистояв. І вічна пам'ять тим, хто не може говорити за себе…

4

 

1235