Сільський голова 24.05.2018 року завітала до Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІст. де відбулося свято «Останнього дзвоника». До присутніх звернулась директор школи Оксана Володимирівна Солоп з привітанням, відзначивши високий рівень підготовки учнів у школі, талант вчителів та участь місцевої влади у допомозі школі. Також Оксана Володимирівна вручила низку грамот переможцям і призерам у районних конкурсах та олімпіадах.

                З привітальним словом виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Добропільської РДА Ірина Олексіївна Анісімова, яка побажала випускникам знайти правильну дорогу в житті, завжди досягати поставленої мети, бути щасливими.

                Згодом надали слово Золотоколодязькому  сільському голові Тетяні Борисівні Сидоренко.  «Цей день особливий для кожного з Вас. Сьогодні для Вас востаннє пролунає шкільний дзвоник. Я впевнена, школа дала Вам багато знань, навичок і досвіду, який Ви будете тепер вдосконалювати самостійно. Саме від Ваших ідей та наполегливості залежить майбутнє наших сіл та всієї України! Зичу нових відкриттів, успіху та гарного настрою» 

                У квітні місяці Золотоколодязької сільською радою було оголошено конкурс «Збережемо первоцвіти» на кращі плакати, фото, вірші, малюнки. Сільським головою були вручені дипломи переможцям та учасникам конкурсу і пам’ятні подарунки від Валерія Івановича Каніболоцького

                Закінчилось свято традиційно –  дзвоником, який пролунав у виконанні учнів 11 класу.

Виконком Золотоколодязької сільської ради щиро бажає всім випускникам та учням нашої школи щастя, здоров’я та успіху у підкоренні нових горизонтів!

1234567