11.06.2018року у Золотоколодязькому ДНЗ я/с «Зірочка» відбувся перший у житті дітей випускний ранок, активними учасниками якого стали діти та батьки вихованців. Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

         Розпочався випускний з урочистого входу маленьких випускників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки, запускали повітряні кульки.Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випускник – це відрізок життя, це частина душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

         На святі була присутня Золотоколодязький сільський голова Тетяна Борисівна Сидоренко.Вона привітала випускників зі святом, побажала їм цікавого навчання, вміння та старання, а також подарувала подарунки.

         Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. В кінці свята випускників пригостили смачними смаколиками. Незабутні враження лишилися в усіх присутніх після такого свята.

    Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.

 

Ото ж бажаємо випускникам – 2018 ДНЗ я/с «Зірочка»

 Веремієнко Діані

Струкову Максиму

Сидорук Олександрі

Кулакевич Ані

Барановій Анастасії

Точоному Павлу

 

успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

 

2233