Склад виконавчого комітету Золотоколодязької сільської ради

 

 

Сидоренко Тетяна Борисівна
Голова виконавчого комітету
Голубенко Галина Олександрівна     
Секретар виконавчого комітету
Акімов Олександр Сергійович
Член виконавчого комітету
Гришаєв Віталій Миколайович
Член виконавчого комітету
Коротач Тетяна Анатоліївна
Член виконавчого комітету
Ляментовська Ірина Степанівна
Член виконавчого комітету
Нестеренко Геннадій Миколайович
Член виконавчого комітету
Ралькін Микола Васильович
Член виконавчого комітету
Сокол Василь Миколайович
Член виконавчого комітету
Тирінова Лілія Миколаївна
Член виконавчого комітету
Троянчук Петро Дмитрович
Член виконавчого комітету

 

Сидоренко Тетяна Борисівна

Народилася 20 січня 1974 року у селі Рубіжне Добропільського району Донецької області.
Громадянка України.
З вересня 1981 року по липень 1991 року навчалась у Золотоколодязянській  середній школі,де одержала атестат про середню освіту.
У 1991році почала працювати керівником гуртка у Золотоколодязянській СШ.
У 1992 році поступила до Слов'янського державного педагогічного інституту на заочну форму навчання. У 1997 році успішно склала державні іспити та отримала вищу освіту за спеціальністю трудове навчання та здобула кваліфікацію учителя трудового та професійного навчання.
У 2012 році поступила до економіко-гуманітарного ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти». У 2015 році закінчила інститут і отримала кваліфікацію географа, вчителя географії.
З 1995 року по 2015 рік працювала вчителем обслуговуючої праці та основ здоровя.
Трудовий стаж – 24 роки.
Заміжня.
Чоловік – Сидоренко Ігор Володимирович народився 02.06. 1969 р. в с. Золотий Колодязь, не працює.
Син – Сидоренко Станіслав Ігорович народився 23.01. 1993 в с. Золотий колодязь, працює у 19 ДПРЗ ГУ України в Донецькій області, фельдшер.
Позапартійна.

1.  Чучин Любов Іванівна      
2. Денисова Наталя Василівна      
 3.  Денисов Сергій Анатолійович      
 4.  Голубенко Галина Олександрівна      
 5. Кулішов Микола Миколайович      
 6.  Ковальова Лариса Анатоліївна      
 7. Походенко Олена Анатоліївна      
 8. Голубенко Анжела Олександрівна      
 9. Швець Олександр Петрович      
10. Ляментовський Володимир Петрович      
11. Кієнко Світлана Василівна      
12. Гнатик Оксана Петрівна      
13. Тугай Юлія Василівна      
 14. Сидоренко Станіслав Ігорович