ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТВАРИН!

За інформацією від Добропільської районної державної лікарні ветеринарної медицини з 01.04.2019 року вводиться в дію Єдиний державний реєстр ветеринарних документів. Держпродспоживслужба України наказом від 28.02.2019 року № 121 «Про впровадження програмного продукту» доводить до відома та виконання наступні вимоги:

1. Переміщення (продаж) тварин відбувається тільки за умови їх реєстрації у Єдиному державному реєстрі тварин та наявності у власника ідентифікаційних документів відповідно до чинного законодавства України:

Для ВРХ – паспорт, для свиней, овець, кіз – реєстраційнесвідоцтво,для коней - вкладиш до паспорта коня.

2.При подвірному забої тварин підготовка та оформлення документів потребує до 15 днів.

3.Для отримання ветеринарного документу потрібно разом з паспортом (свідоцтвом) та заповненими примірниками відомостей переміщення тварин звернутися до державної установи ветеринарної медицини.

4. У разі звернення власника (утримувача) спеціаліст державної установи ветеринарної медицини вносить до паспорта (свідоцтва) тварини дані про проведення вакцинацій, діагностичних досліджень і профілактичних обробок та засвідчує достовірність цих записів, а також відомостей про переміщення тварин підписом та печаткою.

1

2

 

 

Оголошення

01.02.2019року об 11.00 год.

в адмін. приміщенні сільської ради відбудеться засідання

43 позачергової сесії

Золотоколодязької сільської ради

VІІ скликання.

Адміністрація

IMG 0001