24 серпня 2018 року у Золотоколодязькому сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений 27 річниці Дня Незалежності України. Розпочався захід з Державного Гімна України.          Вітальне слово тримала сільський голова Тетяна Сидоренко, яка мала честь нагородити учасників бойових дій на сході України – А.Овчієв, А.Гнаткович, П. Сокол, А.Зубченко, С.Сидоренко. Подяки отримали родичі військовослужбовців, які були присутні на святі, замість хлопців, що саме зараз стоять на варті незалежності нашої України.

         За вагомий особистий внесок в розвиток громади та з нагоди Дня Незалежності України подяки отримали активісти Н.Бабенко та В.Сокол.

         У своєму виступі сільський голова зазначила, що незалежність нашої держави – це результат віковічного прагнення багатьох поколінь українців мати свою державу і бути господарями на своїй землі. Усім присутнім святкового заходу побажала міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, оптимізму і родинного затишку та зазначила, що плідна праця Золотоколодязької громади буде надійною запорукою щасливого майбутнього України!

         Святкову концертну програму підготували вихованці гуртків будинку культури с. Золотий Колодязь. Чарівні та мелодичні українські пісні, запальні танці та патріотичні вірші у виконанні аматорів сцени нікого не залишили байдужими.

         По завершенню концертної частини заходу, відбулась демонстрація художнього фільму «Кіборги».

 

 


123456