Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

Поздоровити зі святом учнів та педагогічний колектив  Золотоколодязянської  ЗОШ І-ІІІ ст.  прийшли привітати працівники сільської ради, зокрема головний бухгалтер Олександра Гріх, яка є сама мамою чарівної дівчинки Лізи - учениці 6 класу,

"...Шановні друзі, всі присутні, батьки сьогоднішні й майбутні,

Дорогі діти й вчителі, з найкращим святом на землі.

 Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року!       

1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною.     

  Усім, хто в цей День прийшов  до нашої школи здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.       Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам'яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.       Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови нашої держави, зміцнення  могутності України.

       Окремо, велике спасибі вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть від усієї нашої громади найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління.     

    Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

IMG 12ae03337a23e2b614cb7d2ee7093dd0 V 1