В чудовий осінній день , 17 жовтня 2018 року до Золотоколодязької сільської ради завітав почесний гість з м. Судова Вишня Львівської області, громадський діяч, сучасний поет і виконавець поезії Василь Іванович Сюмак.

                Програма гостинної зустрічі була цікавою і різноманітною.

                Василь Іванович мав чудову можливість познайомитись з життям громади сільської ради і був приємно вражений чудовими краєвидами природи, спробував на смак води з місцевих джерел, ознайомився з роботою українського підприємства ПрАТ «Глини Донбасу», яке спеціалізується на видобутку високоякісних глин, що залягають на території Золотоколодязької сільської ради.

                Учні Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ст. у виконанні Василя Івановича почули вірші видатних українців, цікаві моменти української історії. Розповідав поет і про свою власну думку щодо подій в Україні та зазначив що у нашої держави є всі шанси стати країною з високим рівнем життя, але для цього треба єднатись і плідно працювати.

               Василь Іванович – людина з щирим серцем , яка любить свій народ і свою Батьківщину, якій болить кожна невирішена проблема. Наведемо кілька відбірок статей у засобах масової інформації, які показують бажання громадського діяча змінити свідомість кожного українця починаючи з себе, не бути байдужими і відверто обговорювати проблеми та вміти спільно їх вирішувати.

 

IMG 00051

                Золотоколодязька сільська рада висловлює подяку Василю Івановичу Сюмаку за  неповторний досвід співпраці в рамках проекту  «Схід – Захід разом» в ім’я європейської України і бажає натхнення, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, світлого та радісного життя.

"Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі"

123