День села – не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості , важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Більше трьохсот мешканців Золотоколодязької сільської ради прийшли в цей святковий день 27 жовтня 2018 року, аби разом відсвяткувати цю значну подію. Саме в цей день з’їхались до свого рідного куточку люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди радо зустрічає гостей. Були присутні: голова Добропільської РДА Дмитро Кірносов , начальники відділів Добропільської РДА, Добропільський сільський голова Анна Павлова.

                Свято розпочалось із розважальної програми для малечі. За сприянням сільського голови були запрошені аніматори та художник з аквагриму. Батути, ігри, конкурси, атракціони та море інших забавлянок зі смаком та шиком було організовано для діток. А що може бути найкращою подякою для тих, хто все це зробив? Звісно, радість у світлих дитячих оченятах. І її було море.

                Усі присутні мали змогу пригоститися смачною козацькою кашею, яку приготували для селян військовослужбовці Збройних Сил України та скуштувати власноруч приготовлені дбайливими господинями пироги, дивні та інші смаколики.

                Всі бажаючі ознайомились з виставкою місцевих народних майстрів. Були представлені мальовані, вишиті бісером картини, в’язаний дитячий одяг, предмети інтер’єру, господарські вироби, жіночі прикраси та багато іншого.

                Відкрила урочисте свято сільський голова Тетяна Сидоренко висловлюючи слова глибокої вдячності усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут та звітувавши перед громадою за зроблену роботу у 2018 році.

                «Шановна громадо! Село наше красиве і квітуче. Але справжньою окрасою є його люди. Вони не звикли до слави, але їх щодення праця – то джерело людської мудрості і самовідданості. Дорогі односельці! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій двір, вулицю, все наше село. Вітаючи Вас з Днем села, бажаю Вам добра і щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя і достатку. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє».

                З вітальними словами до громади звернувся голова Добропільської РДА Дмитро Кірносов, який подякував за плідну роботу депутатському корпусу VIIскликання на чолі з сільським головою Тетяною Сидоренко, направлену на розбудову і процвітання громади та побажав селу розквіту та добробуту, наголосивши що такі свята дають людям надію на краще і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

                Під час свята багатьох жителів було нагороджено подарунками в різних номінаціях:

-          Активістам за підготовку та участь у національному конкурсі «Неймовірні села України 2018», завдяки якому село Золотий Колодязь увійшло в десятку фіналістів.

-          Робітникам по благоустрою, завдяки яким наше село має доглянутий та охайний вигляд.

-          Небайдужим громадянам, які готові віддавати свій час на перспективний розвиток і підтримку життєвого рівня села.

-          Жінкам-листоношам, які все життя віддали улюбленій справі

-          Лікарю ветеринарної медицини із стажем роботи понад 44 роки

-          Молодшим медичним сестрам фельдшерських пунктів за милосердя та відданість професії

-          Молоді подружжя, які справили весілля у 2018 році

-          Подружжя, в яких цього року народились діти

-          Сім’ї, які прожили разом 55 років

-          Захисникам Вітчизни, які призвані та захищають Батьківщину від агресора

-          Сільські умільці, які люб’язно надали свої вироби для виставки та господині, які частували гостей та мешканців села різноманітною випічкою.

               Особливу позитивну атмосферу подарували глядачам гурт «Крайка» музичної школи міста Добропілля, дует Кузнєцових, співачка Настя Голубенко та інші талановиті виконавці. Передати словами емоції, які вирували на святі – просто неможливо.

Свято вдалося!

Хай щастить Всім!

Посилання на відео свята:https://youtu.be/GStN0ZahPlo

123456789101112131415161718