13.11.2018 року з 10.00 до 12.00 год. у актовому залі приміщення Золотоколодязької сільської ради відбулись перші громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля за проектом «Будівництво технологічної автодороги №1 для транспортування глин Андріївського родовища ПАТ «Веско».

  Були присутні: представник Міністерства екології та природних ресурсів Казимир Станіславович Кобилянський, начальник технічного відділу ПАТ «Веско» Ігор Володимирович Підповітний, провідний інженер технічного відділу Вікторія Василівна Гармаш, провідний інженер з охорони навколишнього середовища Вікторія Феліксівна Фаренік, учасники громадських слухань.

Присутні заслухали доповідь представника суб’єкта господарювання- провідного інженера з охорони навколишнього середовища Вікторію Феліксівну Фаренік, яка розповіла про суть планової діяльності, екологічну та економічну вигоду реалізації проекту із врахуванням санітарно- захисної зони, що входить в межі допустимих значень та зазначила, що діяльність підприємства здійснюється відповідно до діючих дозволів.

  Начальник технічного відділу ПАТ «Веско» Ігор Володимирович Підповітний проінформував слухачів, що технологічна автодорога №1 споруджується в рамках реалізації проекту розробки Андріївського родовища вогнетривких глин, і є частиною транспортної інфраструктури родовища. Критерії екологічних оцінок впливу прийняті за діючими нормативними матеріалами, в тому числі при впливі на атмосферне повітря критерієм оцінки є затверджені нормативи – гранично-допустимі концентрації. Доповідач проінформував слухачів, що основним негативним фізичним фактором при будівництві та експлуатації технологічної дороги відноситься шумовий вплив.

Наприкінці слухань, уповноважений головувати представник Міністерства екології та природних ресурсів Казимир Станіславович Кобилянський оголосив про порядок врахування зауважень і пропозицій громадськості та закриття громадських слухань.

123