До уваги громадян що бажають отримати санаторно – курортну путівку на пільгових умовах

Управління соціального захисту населення повідомляє, що для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Документи, які необхідно надати до управління оціального захисту населення для постановки на облік для забезпечення санаторно – курортним лікуванням:

- заява;

- медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о;

- копія посвідчення що надає право на пільгу;

- копія військового квитка (за наявності);

- копія документа, що підтверджує статус особи;

Під час подання копій документів надаються їх оригінали для огляду.

Безоплатними путівками пільговики забезпечуються відповідно до медичних показань, терміном, залежно від встановленого статусу:

1) учасники бойових дій - щороку строком на 18-21 день;

2) інваліди війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) інваліди із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:

I та II груп - до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

Забезпечення путівками осіб, здійснюється в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, узятих на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними управлінням соціального захисту населення з особами та санаторно-курортними закладами.

Відшкодування вартості путівки здійснюється управлінням соціального захисту населення шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів щодо забезпечення путівкою та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки (ліжко-дня), а якщо вартість путівки нижча за граничну, - не більше від фактичної вартості путівки.

Гранична вартість путівки (ліжко-дня) визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Служби та погодженням з Мінфіном.

Для постановки на облік для забезпечення санаторно – курортним лікуванням запрошуємо учасників антитерористичної операції до управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83 (виконком міської ради), каб. № 418. Довідки за телефоном: 2-88-80