До уваги багатодітних сімей!

Для оформлення посвідчень пропонуємо багатодітним сім’ям, які зареєстровані на території Добропільського району звертатися до сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації.

Нагадуємо, посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім'ї і дітей з такої сім'ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України "Про охорону дитинства" та іншими актами законодавства.

Багатодітна сім'я – сім'я, в якій подружжя перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько, який проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Посвідчення видаються одному з батьків за місцем його реєстрації після подання таких документів:

  1. заява одного з батьків про видачу посвідчень;
  2. копій свідоцтв про народження дітей;
  3. копії свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі);
  4. копій сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації;
  5. копій ідентифікаційних кодів батьків;
  6. довідки про склад сім’ї;
  7. фотокарток (батьків та дітей віком від 6 років) розміром 3х4;
  8. довідки із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання);
  9. довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання).

За довідками звертатись до сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації, м. Добропілля, вул. Саратовська, 31.