Щороку другої неділі травня в українських родинах вшановують величне свято – Всеукраїнський День Матері. Одразу за Днем Матері відзначають і Міжнародний день сім’ї (15 травня).

            Золотоколодязька сільська рада 12 травня 2019 року прийняла участь в районному святі до Дня Матері та Дня сім’ї – «Весела родина», яке проходило в селі Вірівка в будинку культури. Представниками від громади була сім’я Людмили Сидорук.

            На свято були запрошені десять сімей Добропільського району, яким вручили цінні подарунки, дипломи, каравай, ікону Почаївської Божої Матері, фото на згадку за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей у сім’ї, пропаганду почуття любові до своєї родини, високий рівень виконання батьківських обов’язків, забезпечення умов для всебічного дитячого розвитку.

            У кожній родині можна знайти таланти. Після офіційної частини відбувся концерт, на якому представники сімей виступили з різними номерами. Зал активно реагував бурними оплесками. Людмила Сидорук, разом зі своїми дітьми виконала пісню «Родина» (автор Ірина Федишин). Представник від громади Марія Акімова презентувала свої вишиті бісером картини, які на святі були представлені широкому загалу. Мистецтво дівчини втілювати у життя свої задуми заслуговує велику шану людей від її творчості.

            Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю діти сподобляються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їх поведінку. Тому не дарма в народі кажуть: «Від доброго дерева добрий пагінець одійде, од добрих батька й матері піде і добра дитина».

            Душею кожної сім’ї є мама. Мама, матуся, ненька – всьому початок. Усе прекрасне в людині від променів сонця і молока матері. Біля маминих рук, біля її слова й тепла маля стає великим і сильним, стає частиною свого народу.

            Організатори свята подякували учасникам і гостям та акцентували увагу що це свято об’єднує усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра! Це свято стосується кожного: і сім’ї, і громади, і наших дітей – майбутніх громадян рідної держави! Чим міцнішим буде ланцюжок родовідної пам’яті, тим міцніше буде наше коріння, тим міцніше стоятиме на своїй землі наш народ, наша Україна!

            123