До уваги пільговиків!

 

Управління соціального захисту населення інформує, що з 1 жовтня поточного року стартує монетизація пільг на житлово – комунальні послуги.

Постановою КМУ від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі» передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі, які будуть функціонувати паралельно – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі через АТ «Ощадбанк», за прикладом безготівкового надання субсидій. АТ «Ощадбанк» буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів, обєднань, виконавців комунальних послуг.

За заявою пільговика надання пільг може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок, відкритий пільговиком в АТ «Ощадбанк». Реквізити рахунка мають бути вказані в заяві.

З метою актуалізації інформації, внесеної до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та в подальшому своєчасного отримання смс – повідомлень про стан розрахунків за житлово – комунальні послуги необхідно терміново надати до управління соціального захисту населення (м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, к. 418) мобільний номер телефону.

Довідки за телефонами: (06277) 2-88-80 або (06277) 2-80-08.