Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

         Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».  Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

       За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 630 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб. За даними Держкомітету України, кожен п’ятий мешканець -  це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна стороння допомога.

Традиційно до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветерана військовослужбовцями ЗСУ, військовою частиною, яка розташована на території Золотоколодязької сільської ради було вручено продуктові набори, до складу яких входили консерви, сгущене молоко, крупи, макарони.

Добро та щедрість сердець військовослужбовців повернеться сторицею, а їх громадська позиція нехай слугує прикладом для всіх.

З нагоди свята щиро вітаємо ветеранів війни та праці. Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, великого людського щастя!123