25.11.2019 року в залі засідань Золотоколодязької сільської ради відбулось засідання виконавчого комітету, на якому розглянули ряд питань. У роботі засідання комітету взяли участь директор Добропільського районного центру соціальних служб сім’ї та молоді Ірина Павлюк, начальник служби у справах дітей Добропільської РДА Л. Грибаускас, депутати, члени виконавчого комітету.

                На початку засідання члени виконавчого комітету заслухали звіт фахівця з соціальної роботи Вікторії Савчин, яка звітувала про результати виконання роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах за 8 місяців 2019 року.

                Також були розглянуті питання про організацію громадських робіт на території сільської ради у 2010 році, про затвердження маршруту руху автомобіля для підвезення дітей до ДНЗ №8 я/с «Зірочка», про надання матеріальної допомоги учаснику ООС (АТО) та членам його сім’ї, про дотримання вимог пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та інші.               Директор сБК с.Золотий Колодязь доповів про план роботи на грудень 2019 року та графік роботи сільського будинку культури в зимовий період.4

               123