В рамках укладеної угоди про соціальне партнерство Золотоколодязької сільської ради з ПрАТ «Веско» 16 грудня 2019 року відбулась передача медичного обладнання для ФАПу села Грузьке. На урочистості з нагоди передачі були присутні:

директор з управління виробництвом ПАТ «Веско» Сергій Шевченко, керівники структурних підрозділів ПАТ «Веско», керівник комунального некомерційного підприємства"РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ" Марина Бикова, сільський голова Тетяна Сидоренко, голова Шахівської ОТГ Володимир Кучеріненко, депутати сільської ради, спеціалісти апарату, медичний працівник фельшерсько-акушерського пункту Лілія Тугай, мешканці сіл Веселе та Грузьке.

Було передано:

  1. Крісло сорбціонне
  2. Сумка вкладна медична
  3. Планшет
  4. Бактерицидна лампа
  5. Електрична ковдра
  6. Костилі для дорослих
  7. Спалювач голок
  8. Електрокардіограф

                У вітальному слові Сергій Шевченко зауважив що тісна співпраця з органами місцевого самоврядування дасть можливість покращити медичне обслуговування мешканців сільської ради. Медичний працівник Лілія Тугай подякувала представникам ПрАТ «Веско» та сільському голові за сприяння розвитку медицини на селі.

               1002233445566778899100