У рамках підготовки до засідання 39 позачергової сесії Золотоколодязької сільської ради 08.11.2018 року пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій, на яких було визначено остаточний перелік питань порядку денного сесії, уточнено необхідні фінансово-економічні показники, деталізовано окремі моменти програм, запланованих для розгляду сесією.

            Були присутні: голова Добропільської райдержадміністрації Кірносов Дмитро Олександрович, перший заступник голови РДА Стебель Олексій Леонідович, заступник голови РДА Перекотій Наталя Петрівна, заступник військового комісара Добропільського ВК, начальник мобілізаційного відділення Кутній Сергій Васильович, заступник начальника слідчого відділення Добропільського відділення поліції Добропільського ВП майор поліції Ваврик Андрій Вікторович.

            Упродовж засідання депутати розглянули інформацію про внесення змін та доповнень до «Програми економічного і соціального розвитку Золотоколодязької сільської ради на 2018 рік» від 22.12.2017 року а саме до розділів; «Житлово – комунальне господарство», «Освіта», «Фінансування місцевих соціально-економічних спільних заходів, а також державних програм», «Бюджет».

            Далі на спільному засіданні секретар сільської ради Г.О. Голубенко винесла на розгляд питання про надання допомоги депутатами сільської ради Ткаченко Л.Д. та Перевєрзевій Л.М. та про депутатський запит депутата сільської ради Денисової Н.В., землевпорядник А.Л.Лазебник виніс питання про затвердження землевпорядної документації та передачу земельної ділянки у власність. Члени комісій заслухали ряд фінансових питань, з якими їх ознайомила головний бухгалтер сільської ради О.О.Гріх.

            За результатами обговорення усі розглянуті питання, з певними правками, знайшли підтримку членів комісії та затверджені для розгляду на сесійному засіданні.

.1

 

2345